Uroki tureckiego Side

administrator 7 września 2023

Słowo stało się czynem i odwiedziliśmy biuro nieruchomości View Homes w tureckiej miejscowości Side. Jak się okazuje, miasto to stało się centrum inwestycji na Tureckiej Riwierze. Side położone jest na południowym wybrzeżu Turcji i cieszy się bogatą spuścizną historyczną. W starożytności to właśnie tam znajdował się jeden z ważnych portów dla Grecji i Rzymu. Obecnie miasto zachwyca złocistymi plażami i zachowanymi ruinami antycznego miasta. Turystyka i nieruchomości w Side przyciągają ludzi z całego świata. Biuro Nieruchomości stało się źródłem wsparcia i doradztwa dla tych, którzy szukają własnego kawałka raju nad Morzem Śródziemnym, a oferowane w nim nieruchomości dostosowane są do różnych potrzeb i budżetów.

Inwestycja w nieruchomość w Side ma wiele zalet, do których należą między innymi:

  1. Zysk z wynajmu.Wielu inwestorów decyduje się na zakup nieruchomości w Side jako formę inwestycji. Wynajmowanie nieruchomości krótkoterminowo turystom jest popularne i może generować znaczne przychody przez większość roku.
  2. Atrakcyjne ceny.W porównaniu do innych popularnych miejsc na wybrzeżu Morza Śródziemnego, ceny nieruchomości w Side są nadal stosunkowo przystępne, co czyni to miejsce atrakcyjnym dla inwestorów.
  3. Stały Wzrost Wartości Nieruchomości.Dzięki rosnącemu zainteresowaniu turystów i inwestorów, nieruchomości w Side zyskują na wartości, co oznacza potencjalny zysk dla inwestorów na dłuższą metę.

Wybór odpowiedniego biura nieruchomości w Side jest kluczowy dla udanej inwestycji. Profesjonalizm, lokalna wiedza i doświadczenie w branży są niezbędne, aby znaleźć nieruchomość, która spełni oczekiwania klienta i będzie przynosząca zyski.

Biuro nieruchomości View Homes Real Estate Investments zdecydowanie realizuje te cele. W ich ofercie znajduje się prawie 200 nieruchomości. Ceny kupna zaczynają się od około 80 tysięcy euro i kończą na kwotach w granicy 200 milionów euro (!). Jednym słowem, jest w czym wybierać. My, jako agenci nieruchomości, ale przede wszystkim jako zwolennicy pięknych miejsc do życia, zdecydowanie polecamy Side. 20230828_203740 20230828_203803 20230828_203823