Nałęczów

ul. Powstańców 1863 r.

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 831 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Cena
2 350 000 PLN
Cena za m2
3 983,05 PLN
Powierzchnia
590 m2
Rodzaj budynku
Pensjonat
Typ hali
Inny
Rok budowy
2015
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż: pensjonat w Nałęczowie!

Skład nieruchomości:
- pensjonat o powierzchni około 350m2- 5 apartamentów,
- piętrowy dom jednorodzinny ok. 240m2,
- działka 2831m2.

Najważniejsze informacje:
- nieruchomość zlokalizowana jest 2,5km od centrum Nałęczowa,
- cicha oraz spokojna okolica – obiekt znajduje się w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego,
- możliwość biznesowego wykorzystania jej potencjału,
- aktualnie obiekt funkcjonuje jako typowy pensjonat z funkcją noclegową.

Opis szczegółowy:
Główny obiekt to wolnostojący, parterowy budynek z użytkowym poddaszem. Jest on niepodpiwniczony oraz zbudowany w stylu góralskim z drewnianego bala świerkowego. Budynek jest docieplony wełną mineralną oraz wykończony od wewnątrz szalówką ze świerku.
W pensjonacie znajduje się 5 komfortowych apartamentów z których każdy posiada odrębne wejścia oraz łazienki i zaplecza kuchenne. Apartamenty są w pełni wyposażone, urządzone w oryginalnym stylu oraz gotowe na przyjęcie gości. Podłogi w nich są drewniane, a w łazienkach wykonane z terakoty. Nowoczesne bojlery elektryczne zapewniają ciepłą wodę co jest najbardziej optymalnym i najtańszym rozwiązaniem. Łącznie pensjonat zapewnia 25 miejsc noclegowych. Przestrzeń na zewnątrz to między innymi duża drewniana altana, kamienny grill, a także dużo zieleni.

Ponadto na działce wybudowany jest piętrowy dom wolnostojący w technologii murowanej. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, salon, łazienka, a na pierwszym piętrze są trzy pokoje i łazienka. Dodatkowo posiada on podpiwniczenie, gdzie funkcjonuje kotłownia oraz duża kuchnia z piecem kaflowym - idealna na stołówkę, pralnia oraz garaż. Na podłogach jest parkiet, panele oraz terakota. Dom posiada bardzo przestronną werandę, która niestety w wielu współczesnych domach stanowi rzadkość, a kiedyś była obowiązkowym elementem podczas budowy domu. Jest ona doskonałym miejscem, które umożliwia domownikom i gościom wypoczynek, a latem może stanowić jadalnię.

Pensjonat oraz dom stoją w niewielkiej odległości od siebie ale zarówno gościom jak i gospodarzom zapewniają prywatność oraz komfort. Dwa obiekty ogrzewa wspólna kotłownia wyposażona w piec o mocy 55kW na Ekogroszek. Sprawia to, że koszty utrzymania nieruchomości są niewielkie.

Atuty nieruchomości:
- dokonując zakupu przedmiotowej nieruchomości zostaniesz właścicielem dobrze prosperującego biznesu z branży hotelowej oraz domu gdzie możesz urządzić sobie przestrzeń życiową. Nic nie stoi również na przeszkodzie aby zmodernizować dom i powiększyć komercyjną przestrzeń noclegową o dodatkowe apartamenty.

- idealna lokalizacja w zacisznym miejscu oraz blisko lasu (co zapewnia ciszę oraz spokój), a jednocześnie jedynie 2,5 km od Centrum Nałęczowa. Doskonały dojazd lub spacer do Parku Zdrojowego.

- z uwagi na położenie działki oraz dużą wszechstronność znajdujących się na niej obiektów nieruchomość może być wykorzystywana na różne cele od typowo noclegowych poprzez organizację ciekawych oraz dochodowych wydarzeń np. warsztatów rozwoju osobistego z różnych dziedzin, wczasów odchudzających, leczenia uzależnień itp. Mikroklimat Nałęczowa oraz panujący tutaj spokój w połączniu z atrakcyjną bazą noclegową to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”.

Działalność pensjonatu:
Pensjonat posiada stałe grono zadowolonych klientów. Możesz zamieszkać w uzdrowisku, a jednoczenie zostać właścicielem dobrze prosperującego biznesu. Oferta zakupu Pensjonatu Sowi Dwór to wyjątkowa propozycja, która pozwoli zarówno spełnić marzenia - mieszkać w otulinie parku krajobrazowego oraz prowadzić urokliwy i dochodowy obiekt. Nałęczów jest popularnym kierunkiem wypoczynkowych wyjazdów oraz miejscem niezmiennie modnym od wielu lat bo tradycje lecznicze tego miejsca sięgają połowy XIX.

Zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2.5
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Bartosz Jankowski

Bartosz Jankowski

Specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
+48737460494
E-mail:
bartosz.4tepietro@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).