Krężnica Jara

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
20 500 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Gastronomiczne
Cena
2 990 000 PLN
Cena za m2
7 868,42 PLN
Powierzchnia
380 m2
Rodzaj budynku
Pensjonat
Rok budowy
2010
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Oferta dotyczy sprzedaży rentownego obiektu z branży hotelarsko-gastronomicznej ale jego przeznaczanie może być inne bo doskonale sprawdzi się też jako dom dla dużej rodziny, stadnina koni, szkółka jeździecka itp.

Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat o powierzchni około 380m2 zlokalizowany w Krężnicy Jarej, gm. Niedrzwica, woj. lubelskie. Nieruchomość znajduje się w odległości 16km od Centrum Lublina, 8km od Zalewu Zemborzyckiego oraz 800m od trasy S19. Obiekt zlokalizowany jest na dużej działce na której znajdują się dodatkowe budynki usługowe - obecnie wynajęte i zapewniające comiesięcznie stały dochód. Dużym atutem jest cicha, spokojna i malownicza lokalizacja.

Łączna powierzchnia sprzedawanej nieruchomości to 2,05 ha.

Opis nieruchomości:

Główny budynek to pensjonat w stylu góralskim zbudowany z bala drewnianego. Zapewnia on 24 miejsca noclegowe. Pensjonat posiada: 10 pokojów, zaplecze gastronomiczne, 3 toalety, 3 łazienki, salę sportowo-rekreacyjną z bilardem. Na działce znajduje się magazyn – hala o powierzchni około 300m2, która może mieć różne zastosowania. W skład nieruchomości wchodzą również murowane garaże o powierzchni 80m2. Do nieruchomości przynależy też murowany dom z cegły klinkierowej o powierzchni 40m2 (może być zaaranżowany jako odrębny apartament, mieszkanie właścicieli lub pracowników) oraz drewniany domek gospodarczy.

Ważne informacje:

- budynek główny po całościowej renowacji,
- uzbrojenie terenu to instalacje: wodna (własna studnia głębinowa), elektryczna, kanalizacja (szambo), światłowód oraz gaz w granicach działki.
- działka jest w pełni zagospodarowana, ogrodzona oraz posiada dużo drzew i krzewów,
- parking dla dużych pojazdów,
- dojazd bezpośrednio z asfaltowej drogi gminnej.

Działalność pensjonatu:

Pensjonat posiada stałe grono klientów. Oprócz gości odwiedzających Lublin turystycznie jedną z głównych grup odbiorców stanowią firmy, które od lat organizują tutaj noclegi pracownicze. Ponadto zaplecze noclegowe, niewielka odległość od miasta oraz przestrzeń wokół sprawia, że jest to idealne miejsce na organizację imprez plenerowych takich jak spotkania integracyjne, przyjęcia rodzinne, śluby oraz wieczory panieńskie i kawalerskie.

Wszystko to sprawia, że przedmiotowa oferta to doskonały pomysł na biznes w branży hotelarsko-gastronomicznej oraz ochrona Twoich pieniędzy przed inflacją. Z uwagi na rozmiar działki oraz jej położenie możliwe jest wydzielenie odrębnych działek co sprawia, że zakup tej nieruchomości posiada duży potencjał inwestycyjny.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Bartosz Jankowski

Bartosz Jankowski

Specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
+48737460494
E-mail:
bartosz.4tepietro@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).