Lublin

Czechów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Pustak
Rok budowy
1996
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena
349 000 PLN
Cena za m2
7 425,53 PLN
Czynsz administracyjny
600 PLN
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Cedrowej (boczna Koncertowej). Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku zlokalizowanym obok pętli autobusowej - ul. Koncertowa co zapewnia sprawną komunikację MPK liniami 12, 15, 36, 36, 55.

Osiedle tworzą dwa kameralne bloki położone na dużym i zamkniętym terenie zielonym którego współwłasność nabywasz wraz z mieszkaniem.

W skład 47 m2 wchodzą dwa pokoje w tym jeden połączony z kuchnią. Z łatwością wydzielisz oddzielną kuchnię powracając do układu pierwotnego. Ponadto w w mieszkaniu jest duża łazienka z wanną oraz prysznicem, balkon i piwnica. Stan mieszkania raczej wymaga remontu co uwzględnia proponowana niska cena.

Główne cechy dla których warto jest kupić to mieszkanie:
- doskonała lokalizacja,
- bezpieczne osiedle, brama na pilot,
- 100 metrów do pętli Koncertowa,
- kameralnie, na osiedlu dwa bloki,
- mieszkanie środkowe na pierwszym piętrze.

Wirtualny spacer w ofercie przedstawia koncepcje możliwości aranżacji wnętrza.

Zapraszam na prezentacje.

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).