Lublin

Czuby, ul. Biedronki

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Wielka Płyta
Rok budowy
1986
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60,60 m2
Cena
399 000 PLN
Cena za m2
6 584,16 PLN
Czynsz administracyjny
400 PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Typ kuchni
Otwarta

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej 60,60m2, położone w dzielnicy Czuby, na osiedlu Łęgi w Lublinie. Oferowana nieruchomość usytuowana jest na parterze, w zadbanym, czteropiętrowym budynku.

Prezentowany lokal mieszkalny składa się z:
- trzech osobnych pokoi
- odrębnej, widnej kuchni
- łazienki
- toalety
- przestronnego przedpokoju

Do mieszkania przynależy również spora piwnica oraz balkon, z którego rozciąga się przepiękny widok na osiedlową zieleń.

Stan oferowanej nieruchomości jest zadowalający. Mieszkanie jest zadbane i przygotowana do indywidualnej aranżacji.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie najważniejszych do codziennego życia punktów na osiedlu. W odległości do 200 metrów od mieszkania znajduje się sklep Stokrotka, Poczta Polska, Administracja osiedla, XXVI Liceum Ogólnokształcące, Szkoła podstawowa nr46, Przedszkole nr 31, nowo powstałe place zabaw, oraz dużo terenów zielonych. W niedużej odległości od bloku znajduje się centrum SPA ORKANA oraz centrum handlowe Galeria Orkana, LuxMed oraz Kaufland. Infrastruktura starego osiedla powoduje, że jest to jedna z najbardziej potencjalnych ulic w tej okolicy.

KOSZTY EKSPLOATACYJNE
Comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do spółdzielni mieszkaniowej to koszt ok. 400 zł, a w jej skład wchodzą: GAZ, zaliczka na centralne ogrzewanie, zaliczka na zimną wodę, fundusz remontowy i inne składowe. Poza wspomnianym kosztem do uregulowania pozostają: prąd.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do bezpośrednich oględzin prezentowanej nieruchomości.

Kontakt

Łukasz Łukawski

Łukasz Łukawski

Telefon:
+48737490490
E-mail:
lukasz.4tepietro@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).