- Cena
- 1 300 000 PLN
- Pow. działki
- 2 541 m2
- Pow. działki - jednostka
- m2
- Ukształtowanie działki
- Płaska
- Kształt działki
- Nieregularny
- Numer oferty
- 319/4987/OGS
Opis
Polecam na sprzedaż działkę o pow. 2541m2 zlokalizowana przy ul. Zemborzyckiej z dojazdem od dwóch ulic.
Aktualnie działka posiada wydane warunki zabudowy:
-ustalenia dotyczące rodzaju, funkcji zabudowy i zagospodarowania terenu.-- zabudowa produkcyjno - usługowa; budowa budynku magazynowo - produkcyjno – usługowego (cięcie elementów i montaż mebli oraz produkcja elementów elektronicznych) wraz z towarzyszącymi urządzeniami budowlanymi i zbiornikiem na wody opadowe.
- udział powierzchni biologicznie czynnej: min. 10%
- wysokość zabudowy: max. 13,0 m
Cena działki z wydanymi warunkami zabudowy 1 350.000zł
Możliwość zakupu działki z wydanym pozwoleniem na budowę budynku magazynowo - produkcyjno -
usługowego. Hala produkcyjno- magazynowa o PUU ok. 470m2 oraz budynek usługowy (na trzech kondygnacjach z podziałem na 6 osobnych lokali (klatka schodowa rozdziela lokale) o sumarycznej PUU 735m2 (245m2 na jednej kondygnacji) co daje ok 1200zł do 1 m2 PUU. Działka posiada prawomocne pozwolenie na wycinkę istniejących drzew pod planowaną inwestycję. Dojazd do inwestycji z dwóch niezależnych ulic. Aktualnie możliwość zmian w projekcie budynku.
Cena z pozwoleniem na budowę 1 450.000zł
Na działce znajduje się hala - konstrukcja stalowa, ocieplona o powierzchni ok. 180m2, obecnie wynajmowana producentowi mebli. Miesięczny czynsz najmu 3500 zł netto.
Oferta dostępna wyłącznie w biurze 4te Piętro
Zapraszam do kontaktu
Dodatkowe informacje
- Ogrodzenie
- Brak
- Wysokość zabudowy
- 13
- Procent możliwej zabudowy
- 90
- Wydane warunki zabudowy
- Tak
- Plan miejscowy
- Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
- Przeznaczenie działki w planie lub studium
- Tereny produkcyjno-usługowe
- Droga dojazdowa
- Asfaltowa
- Komunikacja
- Autobus
