Lublin

Węglinek, ul. Węglinek

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
12
Długość działki (mb.)
119
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Powierzchnia działki
1 387 m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Siatka
Cena
390 000 PLN
Cena za m2
281,18 PLN

Opis nieruchomości

Jeżeli szukasz działki w Lublinie na której znajdują się budynki umożliwiające własną ich adaptację, trafiłeś we właściwe ogłoszenie.
Proponuję na sprzedaż działkę na Węglinku o powierzchni 1387 m2.

Istnieje możliwość zamiany za mieszkanie w Lublinie.

Ważne informacje:
- powierzchnia 1387 m2,
- wg MPZP Od północy teren zabudowy mieszkaniowej, środek działki- pas zieleni. Południe działki daje możliwość prowadzenia działalności usługowej, ta część w MPZP jest oznaczona jako: usługi komercyjne, handel, gastronomia, rzemiosło,
- działka bardzo dobrze nasłoneczniona,
- szerokości 12 metrów, długość 119 metrów,
- delikatnie nachylona,
- trzy budynki naniesione na mapy planu miasta co pozwala na ich adaptację bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę, odpowiednio 51m2, 18m2, 14m2,
- uzbrojona w wodę ze studni głębinowej oraz prąd,
- teren ogrodzony, nowa siatka,
- z bezpośrednim wjazdem z utwardzonej drogi, wjazd od strony ulicy Węglinek.

Zapraszam do kontaktu!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).