Ćmiłów

ul. Chabrowa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Przeznaczenie działki
Usługowa
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Płaska
Powierzchnia działki
1 156 m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Cena
298 000 PLN
Cena za m2
257,79 PLN

Opis nieruchomości

Polecam na sprzedaż działkę usługową w miejscowości Ćmiłów przy ul. Chabrowej (gmina Głusk) w centrum osiedla domków jednorodzinnych. Nieruchomość ma powierzchnię 1156m2.

Ważne informacje:
- oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze,
- 800 metrów od granicy miasta Lublin,
- działka 1220/2, obręb Ćmiłów,
- wymiary (najdłuższe boki) 30x45m,
- pierwsza linia zabudowy,
- przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: UP/U - usługi publiczne w zakresie oświaty, zdrowia, kultury, obsługi administracyjnej i służb specjalnych (straż pożarna, komisariaty policji, pogotowia), oraz usługi komercyjne w zakresie handlu, gastronomi i hotelarstwa, usług bytowych i rzemiosła nieuciążliwego., Uchwała XLIX/340/10 Rady Gminy Głusk z dnia 15.07.2010r.
- w pobliżu znajduje się prąd, woda, gaz,
- jedna z nielicznych działek o takim przeznaczeniu w okolicy,
- działkę przecina linia energetyczna (plan pozwala na wybudowanie budynku powierzchni ok. 400m2 na każdej kondygnacji oraz miejsca postojowe).

Zapraszam do kontaktu. Polecam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Łukasz Solarski

Łukasz Solarski

Telefon:
+48737490954
E-mail:
lukasz2.4tepietro@gmail.com
Numer licencji:
22499

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).