Świdnik

ul. Nadleśna

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
28
Ukształtowanie działki
Płaska
Powierzchnia działki
1 120 m2
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Cena
257 600 PLN
Cena za m2
230 PLN

Opis nieruchomości

Jeżeli poszukujesz działki w miejscowości Świdnik, to trafiłeś na właściwe ogłoszenie. Polecam na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną przy ulicy Nadleśnej.

Ważne informacje:
- oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze,
- numer działki: 155/56,
- obręb: Kolonia Świdnik Mały,
- powierzchnia 1120m2 (40m x 28m),
- pierwsza linia zabudowy,
- dojazd drogą asfaltową,
- przeznaczenie podst: zabudowa usługowa.
- przeznaczenie działki w MPZP Obszar Lotnisko - 3U,
- media: prąd, gaz, woda, kanalizacja,
- okolica: nowe zabudowania.

Przeznaczenie uzupełniające: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, lokale mieszkalne lokalizowane w budynkach usługowych, przeznaczone na potrzeby własne prowadzącego działalność gospodarczą.
Należy przez to rozumieć przeznaczenie, które zostało ustalone dla poszczególnych terenów, inne niż podstawowe i nie obejmujące więcej niż 50% powierzchni całkowitej obiektów realizowanych zgodnie z przeznaczeniem podstawowym na nieruchomości objętej inwestycją oraz nie więcej niż 50% powierzchni tej nieruchomości użytkowanej w przeznaczeniu podstawowym, przy czym przeznaczenie uzupełniające można realizować jednocześnie z przeznaczeniem podstawowym lub po jego zakończeniu.

Zapraszam do kontaktu. Polecam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Łukasz Solarski

Łukasz Solarski

Telefon:
+48737490954
E-mail:
lukasz2.4tepietro@gmail.com
Numer licencji:
22499

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).