Lublin

LSM, ul. Bolesława Chrobrego

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena
1 900 PLN
Kaucja
2100
Rodzaj budynku
Niski blok
Dostępne od
2019-11-05

Opis nieruchomości

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Bardzo dobra lokalizacja (dzielnica LSM, ul. Chrobrego). Jest to spokojna i zielona część miasta. Dobry punkt komunikacyjny umożliwia szybki dojazd do każdej części Lublina - zarówno samochodem jak i autobusem. Bardzo blisko UMCS, KUL, Uniwersytet Przyrodniczy.

Mieszkanie idealne dla 2-3 osób - studentów lub rodziny. Cały lokal został wyremontowany i na nowo umeblowany. Na mieszkanie składa się: duży pokój/living room (przejściowy), średni pokój sypialny, mały pokój sypialny, ubikacja, łazienka, kuchnia, balkon.

Ważne informacje:
- dostępne pełne wyposażenie (lodówka, pralka, naczynia, odkurzacz, suszarka).
- kaucja zwrotna wynosi 2000zl. Dodatkowo opłaty licznikowe (prąd, gaz). Internet w cenie mieszkania.
- preferowani tylko spokojni lokatorzy (studenci ostatnich lat studiów lub rodziny).
- mieszkanie wolne od zaraz.

Zapraszam na prezentacje!

Kontakt

Kacper Kmieć

Kacper Kmieć

Telefon:
+48737490845
E-mail:
kacper.4tepietro@gmail.com
Numer licencji:
24859

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).