Lublin

Wieniawa, ul. Puławska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena
1 550 PLN
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Kaucja
1500
Rodzaj budynku
Niski blok
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie

Opis nieruchomości

Jeżeli poszukujesz mieszkania w pobliżu centrum, to nie mogłeś trafić lepiej. Polecam na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Puławskiej. Lokal ma powierzchnię 48m2 i mieści się na 1 z 4 pięter.

W skład mieszkania wchodzą:
- salon,
- pokój,
- kuchnia,
- łazienka,
- toaleta,
- hol,
- balkon.

Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest lokalizacją w pobliżu centrum, Uniwersytetów, sklepów oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Wysokość kaucji zabezpieczającej 1500zł.

Zapraszam do kontaktu. Polecam!

Kontakt

Łukasz Solarski

Łukasz Solarski

Mobile:
+48737490954
Email:
lukasz2.4tepietro@gmail.com
Numer licencji:
22499

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).