Lublin

Gabriela Narutowicza

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1908
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
72,30 m2
Cena
360 000 PLN
Cena za m2
4 979,25 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Opis nieruchomości

Do sprzedania mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie zostało wyczyszczone i przygotowane pod totalny remont. Został wykonany betonowy strop dolny (podłoga). Lokal składa się z 2 pomieszczeń. Dodatkowo uchwałą wspólnoty można dokupić poddasze znajdujące się nad mieszkaniem za kwote 400zł/m2, ok. 16.000zł (warunkiem jest wymiana belek stropowych). Poddasze ma osobne wejście z klatki schodowej. Przy zakupie całości cena za metr to ok. 3500zł/m2. Pełna własność z KW. Dodatkowo jest miejsce parkingowe przypisane do lokalu. Dodatkowo w cenie jest projekt architektoniczno-budowlany, który zawiera podział na 2 niezależne mieszkania z antresolami.

Cechy:
- metraż 72,3 m2,
- 4 okna,
- całkowicie do własnej adaptacji,
- możliwość zamonotnowania 5 okien dachowych VELUX,
- możliwość zrobienia lukarny nad istniejącymi oknami,
- przypisane miejsce parkingowe na podwórku,
- zadbana klatka i kamienica.

Okolica:
- samo centrum, ul. Narutowicza,
- UMCS wydział pedagogiki i psychologii,
- Teatr im. Juliusza Osterwy,
- deptak, Krakowskie Przedmiście.

Zapraszam na prezentację.

Mapa

Kontakt

Kacper Kmieć

Kacper Kmieć

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48737490845
E-mail:
kacper.4tepietro@gmail.com
Numer licencji:
24859

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).