Lublin

Kalinowszczyzna

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Cegła
Rok budowy
1968
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46 m2
Cena
279 000 PLN
Cena za m2
6 065,22 PLN
Czynsz administracyjny
480 PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Posiadam na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane nie daleko Uniwersytetu Medycznego.
Nieruchomość znajduje się przy ulicy Krzemienieckiej, jest doskonale skomunikowana z Centrum miasta oraz innymi dzielnicami Lublina.

Na nieruchomość składają się:
- Trzy oddzielne pokoje,
- Kuchnia wraz z sprzętem AGD,
- Łazienka z prysznicem oraz WC,
- Korytarz z szafami wnękowymi,
- Piwnica,
- Słoneczny balkon.

Ważne informacje:
- istnieje możliwość wyburzenia ściany oddzielającej kuchnię od pokoju uzyskując jednocześnie salon z aneksem o powierzchni około 20m2,
- blok z cegły powstał w roku 1968.
- klatka schodowa oraz elewacja zostały odnowione dwa lata temu,
- praktycznie przy bloku znajdują się przystanki MPK,
- nieruchomość jest pewną inwestycją. Do końca czerwca zamieszkują je trzy studentki, które z chęcią przedłużą umowę najmu.
- propozycja jest również ciekawa jako mieszkanie dla rodzin. W bliskiej odległości znajdują się szkoły, żłobki, sklepy oraz wszelkie udogodnienia jakie oferuje Kalinowszczyzna.

Zapraszam po więcej informacji.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).