Jacków

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
29.7
Długość działki (mb.)
45.3
Ukształtowanie działki
Płaska
Powierzchnia działki
1 340 m2
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Cena
159 000 PLN
Cena za m2
118,66 PLN

Opis nieruchomości

Jeżeli poszukujesz działki przeznaczonej pod budownictwo jednorodzinne w pobliżu miasta Świdnik oraz z dobrym dojazdem do Lublina, to trafiłeś na właściwe ogłoszenie. Polecam na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Jacków, niedaleko ul. Lubelskiej.

Działka ma powierzchnię 0,1340ha (45,3m x 29,7m) oraz położona jest w pierwszej linii zabudowy (bezpośredni dostęp do drogi publicznej). Dojazd do działki drogą utwardzoną.

W okolicy nowe zabudowania. Działka nie jest uzbrojona (woda, prąd, gaz w drodze w odległości kilku metrów).

Zapraszam do kontaktu. Polecam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Łukasz Solarski

Łukasz Solarski

Telefon:
+48737490954
E-mail:
lukasz2.4tepietro@gmail.com
Numer licencji:
22499

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).