Kuzawka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
4 300 m2
Powierzchnia użytkowa
62 m2
Rok budowy
1900
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena
380 000 PLN
Cena za m2
6 129,03 PLN
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Stylowy
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec węglowy/drewno, Solar
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Posiadam na sprzedaż Siedlisko w Kuzawce. Gmina Hanna/powiat Włodawa. Malowniczo usytuowane przy granicznej rzece Bug, w towarzystwie lasów, łąk, nie skażonej przyrody i dzikich zwierząt.

Siedlisko jest położone na działce o rozmiarze 43 AR. Działka jest delikatnie nachylona w stronę asfaltowej drogi dojazdowej. Nie leży na terenie zagrożonym powodzią. Nieruchomość jest uzbrojona w wodę z sieci miejskiej oraz z własnej studni.

Do zabudowań jest doprowadzona kanalizacja z miejscowości gminnej Hanna. Jest tu również przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Drewniany dom liczy sobie ponad 100 lat. Został gruntownie wyremontowany z zachowaniem lokalnego stylu sprzed lat. Gotowy do zamieszkania, bez konieczności inwestycji. Dom ma 62 m2. Za ciepłą wodę odpowiada system paneli solarnych z zbiornikiem o pojemności 500 litrów oraz piec na drewno i węgiel.

Na terenie posesji jest również stara zabudowa gospodarcza, liczy sobie ponad 60 lat. Budynek o powierzchni 100 m2 został zmodernizowany. posiada wzmocnione fundamenty, zakonserwowane ściany z bali, wymieniony dach. Zostały do niego doprowadzone wszystkie przyłącza wodno - kanalizacyjne. Wymaga wykończenia.

NAJWAŻNIEJSZE. Dla tego pomieszczenia został opracowany kompleksowy biznes plan wraz z pozwoleniem na jego realizacje, budynek jest gotowy do wykończenia i stworzenia tam wysokiej klasy gospodarstwa agroturystycznego. Projekty oraz pozwolenia do wglądu.

Na działce znajduje się ogród gdzie rosną lokalne zioła oraz warzywa. Działka jest zadrzewiona, posiada liczne nasadzenia co wpływa na jej atrakcyjny wygląd oraz wiejski charakter.

Zdjęcia ze środka domu na życzenie klienta.

Polecam i zapraszam na prezentacje.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości 4te Piętro dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 4te Piętro z siedzibą w Lublin (20-151) przy Stefczyka 3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).